Omtrera Asana Türkiye Asana.png

Takımınızı ve Projelerinizi Yönetmenin En Kolay Yolu

Asana ile küçük görevlerden, organizasyonunuzun büyük resmine kadar, ekiplerinizin ne yapacaklarını, bunların neden önemli olduğunu ve bu görevleri nasıl yapacaklarını bilmeleri için tüm iş akışlarını düzenler. 

Asana tüm süreci yönetir, ekiplerse iş planı için harcamak zorunda oldukları zamanı geri kazanırlar.

Celebrate!_Lady Rainicorn@3x.png
Screenshot 2021-02-08 at 17.33.11.png
 

Kusursuz Deneyim

Uçtan Uca Deneyim

Kolay

Kullanım

Modüler

Alanında En İyisi

Nasıl kullanırım?

 
Celebrate!_Lady Rainicorn@3x.png
Asana ile neler yapabilirsiniz?
 • İş akışlarınızı Yönetin!

  • Proje planlama, süreç ve takım yönetimi

  • , takım ve proje takvimi oluşturma, özel iş akışları geliştirme gibi tüm iş süreçlerinizi Asana içerisinde geoluşturup uygulayabilirsiniz.

 • Projelerinizi Yönetin!

  • Projelerinizin tüm detayları ve süreçlerini tek bir uygulama ile yönetebilirsiniz. Mühendislik, pazarlama, satış ya da insan kaynakları ekiplerinizin tüm süreçlerini ve projelerini ekiplerin deneyimini değiştirmeden aynı platformda yönetebilirsiniz.

 • Üretkenliğinizi Arttırın!

  • Projeleriniz ve iş akışlarınızın oluşturulması, bir işi ya da projeyi yönetirken sürdürülebilirlik ve başarı için en önemli etkenlerdir. Takımların verimliliğini en doğru ve kolay iş akışlarıyla Asana'da oluşturabilir ve tüm takımların verimliğini bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.​

 • Uzaktan Çalışan Ekiplerinizi Yönetin!

  • Uzaktan çalışan ekiplerin arasında her geçen gün artan e-mail trafiği ve sürekli iletişimde kalma zorunluluğunu, tüm takımları anlık olarak Asana üzerinde takip ederek son verebilirsiniz. Asana, ekiplerin hedefleri, durumları ve iş yüklerini göstermekle birlikte, şirketin genel durumunu da görmenize imkan verir. 

 • Büyük Resmi Kolayca Görün!

  • Şirket içerisindeki her ekibin farklı uygulamalar ve raporlamalar kullandığı düşünüldüğünde, şirketin büyük resmini görmek için uzun raporlar ve analizler gerekir. Asana ise anlık olarak şirktin büyük resmini görmenizi sağlar. ​

Bulb-Pink.png
Multi-tasking.png

Şirketinizin iş akışlarının analiz edilip, size en uygun iş akışı çıkarılmasından, onboarding ve entegrasyon süreçlerini de kapsayan uçtan uca mükemmel bir Asana deneyimi yaşamanız için uzman ekibimizle birlikte yanınızdayız.

Omtera ile Kusursuz Bir Asana Deneyimi

Celebrate!_Proud Yeti@3x.png
Celebrate!_Lady Rainicorn@3x.png

Asana'ya hızlı bir bakış!

Asana ile Sadeliğin Gücünü Deneyimleyin

Asana, diğer proje ya da iş akış yönetim uygulamaların karmaşık ve alışılması zor arayüzlerine karşın, sadeliği ve takımların uyum içerisinde çalıştığı iç akışıyla farklılık yaratır.

Celebrate!_Proud Yeti@3x.png

İş Akışlarınızı Değiştirmeden, Dönüştürün!

Asana, tüm iş akışlarınızı oluşturmanızı ve bu akışları birbiri ile bağlamanızı sağlar. Böylece departmanlar ve takımlar arasındaki iş akışlarının devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Celebrate!_Lady Rainicorn@3x.png

Asana'yı Hemen 30 gün ücretsiz deneyin

Ücretsiz deneme için hemen iletişime geçin!

omtera siyah png.png
Celebrate!_Lady Rainicorn@3x.png
 
Asana Türkiye Omtera Takım Yönetimi